КИЇВ (QHA) -

19 вересня лідер партії "Справедливість", екс-глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що він розцінює виклик на допит до Служби безпеки України як політичну розправу. Про це він заявив на брифінгу у Києві, передає кореспондент QHA.

— За вказівкою президента Порошенка тривають репресії і переслідування активістів... І навіть мій виклик на допит в СБУ  сфабрикований, він спрямований на те, щоб залякати таких, як я, таких, хто заявляє про боротьбу з корупцією,  сказав він.

Наливайченко наголосив, що має намір піти на допит в СБУ 21 вересня. А також додав, що він піде з документами, які доводять незаконний зв'язок керівництва СБУ з ФСБ Росії.

Крім цього політик заявив, що до правових центрів партії «Справедливість» надходять звернення українців, які зіткнулися з фактами залякувань і переслідувань. На даний момент наявні 127 звернень.

До нас звернулося 76 активістів руху "Справедливість", 58 активістів з інших політичних сил або просто з недержавних організацій, з них 16 взагалі не були на акції 10 вересня.

За словами Наливайченка, також фіксуються побиття активістів колишніми співробітниками силових структур.

— Є випадки використання так званих перевертнів у погонах, щоправда колишніх, ми їх називаємо тітушками, які побили антикорупційного активіста у Харкові два дні тому, які організували побиття і залякували антикорупційних активістів у Запоріжжі, зокрема Костянтина Бєлова та інших,  повідомив політик.

Раніше QHA повідомляло, що Мостиський районний суд Львівської області оголосив перерву у справі незаконного перетину українського кордону екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі до 22 вересня.

Нагадаємо, Саакашвілі вдалося перетнути кордон на пункті пропуску Шегині та потрапити на територію України, після чого поліція України відкрила кримінальне провадження через «прорив» прикордонної охорони.

QHA