КИЇВ (QHA) -

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський 14 грудня отримав підозру від детективів Національного антикорупційного бюро в отриманні хабарів на суму в $ 160 тис. Також Охендовського підозрюють як фігуранта «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Інформацію про це повідомив антикорупційний прокурор Назар Холодницький на своїй сторінці у Фейсбук.

— Мова йде про скоєння злочинів, передбачених частинами 3 та 4 статті 368 Кримінального кодексу України, що діє на момент їх здійснення — отриманні хабарів у великому та особливо великому розмірі особою, яка займає особливо відповідальне становище. Тепер детективи НАБ України мають визначений законом термін, щоб завершити збір доказів і надіслати зазначене виробництво до суду для розгляду по суті, — заявив співробітник НАБУ.

Документ про підозру Охендовському детективи вручили прямо в аеропорту Бориспіль, коли він повернувся з Киргизстану, де спостерігав за місцевими виборами.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 16 листопада детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозри, висунуті голові Рахункової палати України Роману Магуті в зв'язку з правопорушенням за ч.2 ст.364 КК України — «Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки», за яке передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

ФОТО: інтернет

QHA