КИЇВ (QHA) -

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки вдома у помічника Олега Ляшка Олега Богачова у зв'язку із справою щодо пропозиції хабара в.о. міністру охорони здоров'я Уляні Супрун, повідомляє джерело "Української правди".

За інформацією джерела, нібито помічник-консультант Ляшка — Олег Богачов — від імені мера Вишневого пропонував Супрун квартиру в новобудові у Вишневому, якщо вона посприяє в отриманні медичного обладнання для міської лікарні Вишневого.

Тим часом, Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook вважає такі звинувачення "ідіотськими".

— Не собі в кишеню, а людям Богачов домагається сучасного обладнання в лікарню, і його за це переслідують. Звичайно ж, легше закрити усі лікарні в Україні і залишити людей без допомоги, як це робить Супрун, і тоді вона герой. А коли мій асистент домагається, щоб люди мали гідні умови для лікування — він злочинець і ворог, — написав нардеп.

Ляшко назвав свого помічника дуже скромною і доброю людиною.

— Богачова я не здам нікому! Круглий сирота, який чогось домагається для людей, а не для себе — заслуговує моєї повної поваги і підтримки. До речі, в старій сільській хаті, в якій живе Олександр і де тривають обшуки, тече дах. Я Саші пропонував допомогти, щоб її відремонтувати. Він відмовлявся, бо неймовірно скромний. Нещодавно ми відкривали мостовий перехід у Чабанах і я помітив, що Саша взимку у літньому взутті, так як у нього не було грошей купити зимове взуття. Цей хлопець дуже скромний, добрий і щирий, про таких кажуть — не від світу цього, — зазначив Ляшко.

Нагадаємо, вчора детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) провели обшуки в Одеській міській раді у рамках розслідування справи місцевого міського голови Геннадія Труханова.

QHA