ДНІПРО (QHA) -

Детективи НАБУ 6 липня під головуванням прокурорів САП здійснюють слідчі дії у головному офісі ПриватБанку у Дніпрі.

Про це повідомляється на сторінці антикорупційного бюро у Facebook.

— Ці дії проводяться у рамках розслідування кримінального провадження за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем посадовими особами Національного банку України, а також розтрати коштів ПАТ КБ «ПриватБанк» в особливо великому розмірі, здійсненої менеджментом і власниками зазначеної банківської установи (ч.2 ст. 364 , ч.5 ст.191 КК України).

У Бюро зазначають, що внаслідок розтрати держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації банку в сумі 116,8 млрд. грн.

У свою чергу в прес-службі банку заявили, що у головному офісі здійснюється спільна робота відповідних підрозділів банку і детективів НАБУ з ретельного аналізу так званого «токсичного портфеля» кредитів попередніх власників банку.

В рамках кримінального провадження з розслідування фактів незаконного надання кредитів попередніми власниками і топ-менеджерами у банку спільно з НАБУ проводяться планові роботи. На підставі заяви НБУ стосовно колишнього менеджменту банку ПриватБанк спільно з НАБУ проводить ретельний аналіз документів і готовий всіляко сприяти у проведенні слідчих дій.

Відомо, що роботи в офісі банку заплановані протягом декількох днів. Крім адвокатів НАБУ, задіяні також співробітники спецназу НАБУ.

Як повідомляло QHA, 26 червня глава ПриватБанку Олександр Шлапак пішов у відставку.

ФОТО: інтернет

QHA