КИЇВ (QHA) -

19 грудня працівники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) затримали колишнього директора Державного підприємства (ДП) «Луцький КХП №2» за підозрою у розтраті зерна на суму понад 58,8 млн гривень. Про це повідомили в прес-службі НАБУ.

Екс-директору ДП повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

У листопаді 2013 року ВАТ «Аграрний фонд» (100% акцій належить державі) передало зерно на зберігання ДП «Луцький КХП №2».

— Тодішній керівник ДП, без отримання дозволу власника зерна, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їх боку. Таким чином, протягом квітня-червня 2014 року з елеватора ДП «Луцький КХП №2» було вивезено понад 26 тис. тонн зерна, яке належало ВАТ «Аграрний фонд», що завдало підприємству збитків на суму понад 58,8 млн гривень, йдеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

QHA повідомляло, що 15 грудня НАБУ повідомило голові Дружківського міського суду Донецької області про підозру в отриманні хабара. Також повідомили про підозру і спільникові голови суду адвокату, який виконував роль посередника. Його дії кваліфіковані за ч.4, ч.5 ст. 27, ч.3 ст. 368 КК України.

QHA