МОСКВА (QHA) -

У суботу 29 квітня росіяни провели акції з закликом до Володимира Путіна не брати участі у виборах президента РФ у 2018 році.

У Москві акція проти Путіна під гаслом «Набрид» (рос. — «надоел»пройшла без порушень громадського порядку і без затримань.

— У центрі Москви завершилася несанкціонована акція «Відкритої Росії», у якій взяло участь близько 250 осіб. Порушень громадського порядку не допущено, повідомили в прес-службі МВС РФ по Москві.

Водночас, як інформує російський опозиційний «Дождь», кілька десятків людей було затримано на аналогічній акції в Санкт-Петербурзі. Кореспондент видання стверджує, що правоохоронці затримали 40 осіб, а організатори акції повідомляють про 100 затриманих активістів.

«Відкрита Росія» Михайла Ходорковського відзначає, що затримання спостерігалися і в регіонах Росії — близько 20 осіб затримали в Кемерово, а в Тулі відвезли у відділення поліції всіх учасників протестної акції.

За задумом організаторів, учасники акцій повинні писати листи Володимиру Путіну із закликом відмовитися від участі у виборах 2018 року. Такий лист було вилучено правоохоронцями під час затримань у Тулі.

ФОТО: Дождь

QHA