АВДІЇВКА (QHA) -

В інтернеті активно поширюється відео, в якому мешканка Авдіївки зі сльозами на очах просить українських військових не віддавати місто під контроль російським терористам.

Ролик знятий на одному з пунктів обігріву, розташованому на Авдіївському стадіоні. Працівники пункту займаються наданням гуманітарної та психологічної допомоги жителям міста.

Як повідомляло QHA, увечері 30 січня президент України перервав офіційний візит до Берліна через загострення ситуації на фронті та загрозу гуманітарної катастрофи в Авдіївці, про яку глава держави розпорядився проінформувати Раду Безпеки ООН і ОБСЄ.

Радбез ООН, ОБСЄ, МЗС України і Держдеп США закликали РФ дотримуватися режиму припинення вогню і виконувати Мінські домовленості.

Нагадаємо, що в неділю, 29 січня, проросійські бойовики зробили спробу штурму позицій Збройних сил України в районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити. Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки.

Під час бойових дій 29-30 січня загинули вісім українських військовослужбовців. Через обстріли припинені тепло- і енергопостачання Авдіївки.

Прокуратура Донецька стверджує, що проросійські бойовики здійснили обстріл житлових кварталів Авдіївки, маючи достовірну інформацію, що там є цивільне населення.

ФОТО: інтернет

QHA