ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

З метою вирішення проблеми із убезпеченням у місцях наземних переходів Служба автомобільних доріг з підрядниками ВБК «Ритм» встановили чотири автономних освітлювальних прилади на сонячних батареях зі світлодіодними лампами. Ліхтарі, що використовують альтернативні джерела енергії, з'явилися на автодорозі загального користування державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, на 327-у кілометрі в селі Кам'янське Васильківського району, на двох переходах біля загальноосвітньої школи.

Ліхтарі на сонячних батареях значно дешевші в експлуатації, ніж звичайні. Вони працюють автономно, тобто підключення до електричної мережі не потрібні. Освітлювальні прилади дозволяють повною мірою протягом усього року забезпечувати якісне освітлення аварійних і небезпечних ділянок дороги, надійно працюють за будь-яких погодних умов.

Служба автомобільних доріг Запорізької області планує оснастити такими системами ряд переходів, на яких спостерігається небезпечна ситуація із убезпеченням дорожнього руху в нічний час.

ФОТО: інтернет

QHA