КИЇВ (QHA) -

Російські артисти, які були внесені до чорного списку, як такі, що підтримали анексію Криму і агресію Росії на Донбасі, не зможуть брати участь або навіть бути присутніми у делегації росіян на «Євробаченні-2017». Про це повідомив під час жеребкування країн-учасників конкурсу виконавчий директор «Євробачення» Йон Ола Санд.

Директор уточнив, що особисто зателефонував російській делегації та домовився, що Росія не стане відправляти до України артистів, які створюють загрозу національній безпеці держави, через те, що увійшли до «чорних списків», складених Міністерством культури України.

— Ми в постійному контакті з російською делегацією і домовилися, що до її складу увійдуть тільки ті особи, які можуть працювати в Україні, — зазначив Йон Ола Санд.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 31 січня в Києві відбулося жеребкування, що визначило, хто з 37 країн-учасниць «Євробачення-2017» виступить у першому і другому півфіналі.

У першому півфіналі, який відбудеться 9 травня, будуть брати участь 18 країн — Чорногорія, Фінляндія, Грузія, Кіпр, Португалія, Бельгія, Словенія, Швеція, Вірменія, Молдова, Чехія, Латвія, Албанія, Ісландія, Азербайджан, Греція, Австралія, Польща.

Ще 19 країн виступлять у другому півфіналі, який відбудеться 11 травня. Тут свої виступи покажуть представники Швейцарії, Македонії, Естонії, Ізраїлю, Болгарії, Мальти, Нідерландів, Сербії, Данії, Румунії, Росії, Сан-Марино, Литви, Хорватії, Норвегії, Білорусі, Угорщини, Австрії, Ірландії.

ФОТО: інтернет

QHA