СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Затриманий в окупованому Криму вранці в середу, 13 вересня, Ренат Параламов через добу був знайдений у важкому стані. У коментарі УНІАН адвокат Маммет Мамбетов розповів, що російські силовики били його і катували електричним струмом.

— Він зателефонував з невідомого номера і повідомив, що знаходиться на автостанції «Східна», його там скинули. До нього під'їхали хлопці, виявили його в жахливому стані. Він був психологічно пригнічений, емоції зашкалювали, щось страшне з ним чинили. Його катували електричним струмом, били жорстоко, з ним робили багато нехороших речей, заявив адвокат потерпілого Маммет Мамбетов.

Наслідки тортур силовиків наочно видно на відео, розміщеному на Facebook Умара Максудова.
 
Мамбетов зазначив, що на даний випадок повинні відреагувати правозахисні організації і всі, кому не байдужа ситуація у Криму.
На уточнювальне запитання, чи був Параламов у ФСБ, співрозмовник агентства відповів: «Так, поліція селища Нижньогірське повідомила, що він з учорашнього дня перебував там».

Нагадаємо, 13 вересня у кримському селищі Нижньогірське в будинку кримчанина Рената Параламова силовики провели обшук, назвавши його «обстеженням і слідчими діями».

За словами очевидців, за підсумками обшуку люди в масках і без розпізнавальних знаків на формі відвезли Параламова в невідомому напрямку.

Російські силові структури в окупованому Криму не коментують ситуацію з Параламовим.

QHA