СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час 85-го судового засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза замість заявлених у справі свідків допитували «інших осіб». Про це повідомляє адвокат Микола Полозов.

— Сьогоднішній суд пов'язаний із запровадженням новели у кримінально-процесуальний кодекс — допит інших осіб. Раніше суд задовольнив клопотання прокурора про виклик на допит раніше засуджених за ч.2 ст.212 КК РФ Ескендера Небієва і Талята Юнусова, а також обвинуваченого за ч.2 ст. 212 КК РФ Арсена Юнусова. При цьому їх допит не в якості свідків, а в якості деяких «інших осіб», — написав він на своїй сторінці в Фейсбук.

За інформацією адвоката, ніхто із несподіваних свідків показань проти Ахтема Чийгоза не дав.

Раніше стосовно Ескендера Небієва і Талята Юнусова Київський районний суд Сімферополя виніс вироки у вигляді умовних термінів за участь у мітингу 26 лютого.

Учора в залі суду під час допиту Ескендер Набієв, ув свою чергу, розповів, що визнав провину, щоб припинити кримінальну справу стосовно себе.

Нагадаємо, Ахтем Чийгоз більше двох років утримується в СІЗО, очікуючи винесення вироку. На «суді» він неодноразово заявляв, що не визнає свою провину і має намір до кінця боротися за правду. У своїх зверненнях до співвітчизників він дякував їм за підтримку і закликав «нічого не боятися на рідній землі».

QHA