СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю Сімферопольському районному суді на засіданні у справі Ільмі Умерова учора, 26 липня, відбувся допит стороною захисту слідчого ФСБ Ігоря Скрипки. Скрипка дав свідчення, що суперечать показанням перекладача з кримськотатарської мови Саледінова, який проходить свідком у справі. Відеозвернення захисників Марка Фейгіна та Олександра Подрабінека з розповіддю про засідання розмістила в Фейсбуці дочка обвинувачуваного Айше Умерова.

За словами адвоката, Скрипка вів слідство протягом року, проте на багато питань про деталі слідства відповідав, що не пам'ятає або не може пояснити, що відбувалося.

Айше Умерова зазначає у коментарі, що свідчення перекладача з кримськотатарської мови Саледінова, також допитаного учора, відрізнялися від показань слідчого. Ігор Скрипка звинуватив перекладача у наклепі.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклики в ефірі телеканалу ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова у передачі неправильно переклали.

ФОТО: інтернет

QHA