КИЇВ (QHA) -

Пряма трансляція Євробачення проходитиме тільки в «Євровілліджі» на Хрещатику. Про це на прес-брифінгу розповів івент-керівник конкурсу Кирило Воронін, передає кореспондент QHA.

— Також у «Євровілліджі» у нас буде проходити пряма трансляція червоної доріжки, — поділився він.

У свою чергу, директор департаменту КМДА з підготовки заходу Діана Попова нагадала, що до конкурсу в Києві буде відкрито п'ять фан-зон.

— У Києві буде працювати п'ять фан-зон. Найбільша — на Софіївській площі, де відвідувачі зможуть побачити історичне минуле України. Друга локація — Контрактова площа, де буде фестиваль Made in Ukraine, з сувенірами і виконавцями. Третя локація — Поштова площа, де буде представлена ​​ретроспектива всіх виконавців Євробачення. Родзинкою стане виступ Руслани. Четверта локація — Троїцька площа, де буде феєрія-бар музичних мотивів з французьким канканом та італійською оперою. П'ята локація — у Музеї Київська Фортеця, спеціально для наших воїнів АТО, які знаходяться у військовому госпіталі, — повідомила вона.

За її словами, також у столиці в цей період пройде ярмарок мистецтва Kyiv Art Week і Face of art.

— Завдяки Kyiv Art Week, через мистецтво, ми покажемо, що Україна є частиною Європи. У ньому братимуть участь 5 музеїв і 12 галерей. Головною ареною стане бізнес-центр «Торонто». Крім того, в ярмарку візьмуть участь Музей ім. Ханенка, Київська картинна галерея, музей ім. Тараса Шевченка та Національний художній музей, — розповіла Попова.

Також у місті вперше відбудеться фестиваль Kyiv Light Fest. Він пройде на трьох локаціях — Михайлівській, Контрактовій та Поштовій площах. Крім цього, будуть також підсвічені парк Кіото і Андріївський узвіз.

Для того, щоб погода не зіпсувала офіційний старт Євробачення, у Києві обіцяють також «розстріляти хмари».

ФОТО: інтернет

QHA