ОДЕСА (QHA) -

Невідомі на деяких будівлях Одеси написали образливі написи антисемітського характеру. Зокрема ксенофобські написи з'явилися на будівлі обласного архіву, яка раніше була синагогою і яку планують передати єврейській громаді Хабад Шомрей Шабос.

Також образливі слова з'явилися на вході до музею Голокосту на Великій Арнаутській, на Бродській синагозі, що на вулиці Жуковського, на стінах музею Голокосту і пам'яті жертв фашизму на вулиці Малій Арнаутській та будівлі Єврейського культурного центру Бейт Гранд на вулиці Тираспольській.

Серед написів зустрічаються такі: "Перший тост — за Голокост", "Геть жидів", "Україна для українців".

Тим часом член Радикальної партії, нардеп Ігор Мосійчук засудив подібні написи і заявив, що українські націоналісти до акції не причетні.

Переконаний, що українські націоналісти, яким намагаються приписати вищезазначеного акту вандалізму, не мають до нього жодного відношення. Дуже схоже, що ця провокація здійснена провокаторами, які за гроші Москви намагаються дестабілізувати ситуацію в нашій українській Одесі, повідомив нардеп.

Нагадаємо, раніше лідер партії «Рух Нових сил» Міхеїл Саакашвілі звільнив свого прес-секретаря Дарину Чиж, яка назвала у Facebook президента України Петра Порошенка «Вальцманом», від виконання обов'язків у рамках політичної кампанії. Політик заявив, що для нього є неприйнятним будь-який натяк на антисемітизм.

ФОТО: УНН

QHA