КИЇВ (QHA) -

28 грудня на сесії Ірпінської міської ради Київської області пролунав гімн Російської Федерації.

Як повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк, флешку з гімном підмінили опоненти міської влади, щоб спровокувати конфлікт у міськраді.

— Сьогодні під час сесії Ірпінської міської ради Гімн України був перерваний вставкою з гімну Росії. Однак депутатська більшість після цього заспівала Гімн України без музичного супроводу, чим підтвердила свій патріотизм. Ми вже подаємо відповідне звернення до Служби безпеки України, адже за цією провокацією можуть стояти сепаратисти, які прикриваються гучним словом "активіст", написав він на своїй сторінці у Facebook.

За словами мера, бійцям і сім'ям загиблих у зоні АТО Ірпінь виділив рекордну кількість житла — 50 квартир і більше 200 земельних ділянок.

 

Раніше повідомлялося, що Київська міська рада незабаром може запропонувати місцевим радам прилеглих населених пунктів створити «Київську агломерацію».

Передбачається, що столична агломерація може об'єднати понад 20 населених пунктів, серед яких Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Українка, селища Ворзель, Глеваха, Гостомель, Калинівка (Броварський район), Калинівка (Васильківський район), Коцюбинське, Козин, Чабани, а також прилеглі до міста Києва села.

QHA