РІВНЕ (QHA) -

Одна меморіальна дошка на честь загиблого бійця була встановлена на будинку, в якому проживав Степан Криворученко, а інша — на фасаді школи, де він навчався. Ініціатива встановлення дошок належить мешканцям будинку № 60 по вул. Широкій та адміністрації Сарненської школи №4, місцева влада підтримала ці починання.

За повідомленням сайту sprotyv.info, Степан Криворученко народився 18 жовтня 1969 року у місті Сарни Рівненської області. До моменту анексії проживав у Криму. З перших днів окупації півострова активно брав участь у спротиві загарбникам, займався волонтерською діяльністю. Потім разом із родиною перебрався до Борисполя. У серпні 2014-го записався до лав Нацгвардії, а вже 19 грудня пішов добровольцем у зону АТО разом із полком «Азов».

У прес-службі Рівненської облдержадміністрації повідомили, що Степан Криворученко був командиром загону полку «Азов», загинув два роки тому — 5 лютого 2015 року при зіткненні з противником біля с. Широкине, що неподалік від Маріуполя. Був похований у місті Бориспіль, Київської області, на Рогозівському кладовищі. Військовий був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

ФОТО: прес-служба Рівненської ОДА

QHA