СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Марлену Мустафаєву, затриманому після проведеного в його будинку обшуку, інкримінують ч. 1 ст. 20.3 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення за публікацію у соціальній мережі «ВКонтакте» в липні 2014 року зображення з символікою організації «Хізб ут-Тахрір», забороненою на території РФ.

Сьогодні о 15:00 за кримським часом відбудеться суд у справі Мустафаєва, повідомив журналіст Антон Наумлюк.

Зазначимо, за цією ж статтею адвокат Еміль Курбедінов рішенням суду був заарештований на 10 діб. Сьогодні він захищатиме права Марлена Мустафаєва у суді.

Антон Наумлюк також уточнив інформацію про затриманих активістів, які прийшли до будинку Марлена Мустафаєва під час обшуку. За його відомостями, було затримано 11 осіб (раніше повідомлялося про 20).

Довідка. Стаття 20.3 КоАП РФ — пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики чи символіки, або атрибутики чи символіки екстремістських організацій, або іншої атрибутики чи символіки, пропаганда чи публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами.

Як повідомляло QHA, активістам, затриманим сьогодні під час обшуку в будинку Марлена Мустафаєва, висунули звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу за статтею 20.2, ч. 1, Кодексу РФ про адміністративні правопорушення. Дана частина статті тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від десяти тисяч до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи терміном до сорока годин.

ФОТО: Антон Наумлюк

QHA