КИЇВ (QHA) -

У День Соборності о 10:00 на мосту Патона відбудеться флешмоб «Живий ланцюг Соборності», в якому учасники заходу об'єднають два береги Дніпра «живим» ланцюгом. Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

Заплановані також урочистості за участю керівництва держави, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях, представників української діаспори, громадських об'єднань та релігійних організацій, діячів науки і культури.

Як повідомляє Департамент громадських комунікацій КМДА, в цей день — 22 січня відбудеться традиційне покладання квітів до пам'ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському. Також відкриють меморіальну дошку на честь командира корпусу Січових Стрільців, полковника Армії УНР, засновника Організації українських націоналістів Євгена Коновальця (на вул. Січових Стрільців).

Квіти покладуть і до пам'ятників видатних діячів Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, що День Соборності України відзначається офіційно з 1999 року на честь проголошення 1919 року Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

ФОТО: інтернет

QHA