КИЇВ (QHA) -

Прихильники блокади ОРДЛО проводили мітинг біля стели на Майдані Незалежності в центрі столиці.

Як повідомив кореспондент QHA, на заході зібралося близько 500 осіб, багато, за їхніми словами, прийшли, щоб розібратися в ситуації самостійно. Також присутні були нардепи з фракції "Самопоміч" Семен Семенченко та Єгор Соболєв.

Як було оголошено, понад шість тисяч поліцейських охороняли порядок на вулицях Києва, щоб уникнути можливих провокацій.

19 січня, під час заходів на честь третьої річниці Революції Гідності біля стели Незалежності на Майдані пройшло так зване віче на підтримку блокади торгівлі з непідконтрольними територіями Донбасу.

Основними організаторами виступили бійці ОУН і добровольчих батальйонів. Зі сцени виступали нардепи з фракції "Самопоміч" Семен Семенченко та Єгор Соболєв, а також позафракційний Володимир Парасюк.

Після виступів учасники мітингу рушили вгору по вулиці Інститутській до Адміністрації Президента, вимагаючи від гаранта закріпити на законодавчому рівні торговельну блокаду з окупованим територіями Донбасу. Біля АПУ активісти спробували встановити намети, що призвело до кількох сутичок із представниками правоохоронних органів. У результаті сутичок постраждали двоє поліцейських і близько десяти мітингувальників, у тому числі і народний депутат Єгор Соболєв. Силовики затримали п'ятьох учасників акції, серед яких був глава ОУН Микола Коханівський. Пізніше всіх затриманих відпустили.

ФОТО: інтернет

QHA