СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Керівником проросійського кримськотатарського каналу КОТ (Міллет) став Ервін Мусаєв, який раніше обіймав посаду у «міністерстві внутрішньої політики, інформації та зв'язку Республіки Крим», повідомив журналіст каналу ATR Шевкет Наматуллаєв.

— Каналом буде завідувати людина Полонського, міністра інформполітики — Ервін Мусаєв. Раніше він обіймав посаду заступника начальника управління внутрішньої політики Міністерства внутрішньої політики, інформації та зв'язку «Республіки Крим». Канал з-під крила БальбекСмірновІльясова поступово переходить під крило Полонського, — написав він.

Журналіст уточнив, що колишній керівник каналу Сейран Мамбетов, а також його дружина Сусанна Мамбетова і колега Сусанна Халілова були звільнені:

— Старий склад, на чолі з Сейраном Мамбетовим (у тому числі його дружина Сусанна Мамбетова і колега Сусанна Халілова) звільнені, як раніше говорилося — за розкрадання державних коштів. Їм дали піти по-тихому, без кримінальних справ. На місце гендиректора КОТ хотів потрапити одіозний Ейваз Умеров, але пролетів, як фанера над Парижем.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про урізання фінансування кримських телеканалів «Перший кримський» і «Міллет». Якщо раніше середня зарплата там становила близько 20-25 тисяч рублів, то тепер — лише 15-17 тисяч рублів. За словами працівників телеканалу, окупанти відмінили навіть преміальні виплати.

Проросійський пропагандистський канал «Міллет» був створений окупаційною владою у вересні 2015 року та почав своє мовлення з гімну Російської Федерації.

ФОТО: інтернет

QHA