ЧОНГАР (QHA) -

На поліпшення умов перетину адміністративного кордону з окупованим Кримом будуть виділені кошти з держбюджету. Зокрема, планується виділення 200 млн грн на облаштування контрольно-пропускних пунктів. Про це під час відвідування КПП на Херсонщині повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

Про спільну робочу поїздку на пропускні пункти біля адмінкордону з окупованим Кримом із заступником міністра інфраструктури повідомив на своєму сайті глава Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

— Мова йде про поліпшення умов пропуску, сервісної зони, будівництво автостанцій для того, щоб громадяни, які перетинають адмінкордон, відчували себе комфортно, — заявив Лавренюк.

Зокрема, повідомляється, що до літа 2017 року на трьох пунктах пропуску планується побудувати автостанції, облаштувати сервісні зони і створити Центри з надання адмінпослуг.

— Проектно-технічна документація повинна бути готова до 10 березня. До 1 липня 2017 року наша мета вже зробити нормальні, комфортні умови, — повідомив глава Херсонської ОДА.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, наприкінці січня на дорозі до окупованого Криму біля адміністративного кордону поблизу Чонгара були встановлені банери із зображенням провідника УПА-Б і вождя української нації Степана Бандери і президента країни-агресора РФ Путіна за гратами.

ФОТО: інтернет

QHA