КИЇВ (QHA) -

У селі Демидів Вишгородського району Київської області відбувається прощання з Іриною Ноздровською.

Біля будинку правозахисниці зібралося кілька десятків людей.

— Ми були гарними знайомими, підтримували одне одного. Я просто в шоці, що так по-звірячому можна було вбити людину, — заявила знайома загиблої Людмила Мартиненко.

Біля будинку чергує машина швидкої допомоги і поліція.

До портрета Ірини Ноздровської люди несуть квіти.

Поховають вбиту правозахисницю на місцевому кладовищі у центрі села.

QHA повідомляло, що підозрюваний у вбивстві Ірини Ноздровської не розкаюється у скоєнні злочину.

За даними сайту INSIDER, під час допиту підозрюваний нібито заявив, що на автобусній зупинці сталася сварка, після чого він дістав ніж, і завдав потерпілій удари в шию. Після скоєння злочину чоловік відтягнув її до річки, а одяг, на якому залишилися краплі крові, спалив у себе вдома в печі.

1 січня поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліції знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Як стало відомо кореспонденту QHA, тіло Ноздровської знайшли під мостом через річку Кізка. Є підстави вважати, що її викинули з автомобіля.

У Києві 2 січня відбулася акція протесту біля головного управління Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської.

Начальник Головного управління Національної поліції у Київській області полковник поліції Дмитро Ценов заявив, що доньці та батькам вбитої Ноздровської надали охорону.

Юрист Ірина Ноздровська розслідувала вбивство своєї 26-річної сестри Світлани Сапатінської.

Два роки тому Дмитро Россошанський, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП, у результаті якого загинула 26-річна Світлана Сапатінська — сестра Ірини Ноздровської.

У червні цього року Дмитра Россошанського засудили до 7 років тюремного ув'язнення. 28 грудня його адвокат спробував домогтися апеляції, але зробити це не дозволила обурена громадськість.

Ноздровській часто погрожували друзі і родичі Россошанського. Сам Россошанський є племінником голови суду Вишгородського району Київської області Сергія Купрієнка.

QHA