КИЇВ (QHA) -

У Київській області співробітники військової прокуратури затримали на хабарі у розмірі 1,3 мільйонів гривень главу Поліської районної державної адміністрації Олександра Янкового, його заступника та державного кадастрового реєстратора у Іванківському районі. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

Чиновники отримали від голови правління однієї з місцевих громадських організацій хабар за сприяння у передачі в оренду земельних ділянок площею близько 300 гектарів у Поліському районі.

— Зазначені земельні ділянки (паї) належать або власникам, які офіційно померли і/або не мають спадкоємців, або особам, місцезнаходження яких поки невідомо, — написала Сарган.

Правоохоронці провели обшуки у Поліській РДА та в сільських радах району.

Затриманим готується повідомлення про підозру і клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

QHA повідомляло, що правоохоронці викрили на вимаганні хабара у розмірі 100 тисяч доларів начальника юридичного відділу однієї з районних державних адміністрацій Київської області. Хабар чиновник вимагав за видачу відповідних документів на оренду земель рекреаційного призначення, водного фонду та невитребуваних паїв на території Переяслав-Хмельницького району.

QHA