НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

24 квітня у Нью-Йорку на 16-у постійному форумі ООН з питань корінних народів відбудеться сайд-івент "Indigenous Crimean Tatars. Keeping the Dream Alive" ("Корінний кримськотатарський народ. Зберігаючи мрію").

На заході планується висвітлити теми наявних репресій і порушень прав людини, що здійснюються окупаційною владою, можливості захисту глобальною спільнотою кримських татар у їхній боротьбі за реалізацію своїх прав як корінного народу Криму та України тощо.

Організаторами заходу виступлять Меджліс кримськотатарського народу, Кримськотатарський Ресурсний Центр, Естонський інститут з прав людини, Estonian development cooperation, Постійне представництво України при ООН та Міністерство інформаційної політики України.

Спікерами виступлять Ескендер Барієв (член Меджлісу кримськотатарського народу, правозахисник), Гаяна Юксель (член Меджлісу кримськотатарського народу, головний редактор QHA), Ельвіра Сагірман (кримськотатарський молодіжний активіст з України), Фетхі Курт Шахін (кримськотатарський молодіжний активіст з Туреччини), Еміне Джеппаров (перший заступник міністра інформаційної політики України).

QHA повідомляло, що 19 березня Міжнародний суд ООН погодився на введення обмежувальних заходів для Росії щодо порушення Конвенції про расову дискримінацію для захисту національних меншин в анексованому Криму.

ФОТО: інтернет

QHA