РІВНЕ (QHA) -

Масштабний велопробіг провели у Рівному на День Європи, 20 травня. Всього колона велосипедистів подолала близько десяти кілометрів, проїхавшись центральною вулицею обласного центру.

У заході взяли участь велосипедисти різних вікових груп. Головною метою є пропагування велосипедного спорту та відзначення Дня Європи.

Велопробіг уже вдруге проводив один із торгових центрів, але цього року до заходу приєдналася Рівненська обласна держадміністрація. У минулому році, за словами організаторів, було менше учасників.

— У заході взяли участь, насамперед, небайдужі рівняни, які люблять велосипедний спорт. Тут є також діти, яким по шість років, є маленькі дітки, яких із собою беруть батьки, — розповідає представниця організатора Тетяна Тимчук.

Колона велосипедистів фінішувала на вул. Макарова. Але не всі учасники були задоволені організацією заходу, тому що перекриття головної вулиці завдало незручностей водіям та громадському транспорту.

Учасник велосипедної акції Святослав Клічук зауважує, що велорух слід розвивати, але також треба думати над організацією подібних заходів, щоб це не заважало іншим учасникам дорожнього руху.

У цей день у Рівному відбулися й інші урочистості на честь Дня Європи – зокрема,  від майдану Магдебурзького Права до майдану Незалежності пройшов Європейський парад, в якому взяли участь керівники області та міста. А для рівнян та гостей міста представили концертну програму за участю творчих колективів, також були різноманітні майстер-класи, виставки, дегустації. 

QHA