КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Чернівецької області передала до суду обвинувальний акт у справі організатора і трьох членів злочинного угруповання, що складалося з колишніх учасників АТО. Про це повідомив прес-секретар Генеральної прокуратури України (ГПУ) Андрій Лисенко.

— 27-річний житель Чернівців організував добре озброєну групу. До неї залучив трьох своїх знайомих, з якими спільно проходив військову службу в зоні проведення АТО. Маючи бойовий досвід і підготовку, почали планувати напади на окремих громадян, написав він.

Він зазначив, що учасники угруповання спочатку вивчили декларації держслужбовців і потім вирішили вчинити напад на сім'ю голови одного із судів Чернівецької області.

— 10 липень 2017 року близько 6:00 ранку банда увірвалася в будинок потерпілого, напала на нього і його дружину. Зв'язали і, погрожуючи вогнепальною зброєю, забрали майже 11 тисяч євро. Але втекти від правоохоронців їм не вдалося, повідомив він.

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років.

QHA повідомляло, що поліція Донецької області відкрила кримінальні провадження стосовно двох жителів Маріуполя, які допомагали бойовикам і сприяли окупації регіону 2014 року. Обидва підозрюваних приєдналися до бойовиків у березні 2014 року. Спочатку вони «охороняли» захоплену міськраду Маріуполя.

QHA