МОСКВА (QHA) -

Московський держуніверситет шляхів сполучення Імператора Миколи II (МІІТ) та Московський держуніверситет імені Ломоносова (МДУ) влітку планують направити на будівництво мосту до окупованого Криму 90 студентів. Про це повідомляє кримське видання з посиланням на замовника проекту — управління федеральних автомобільних доріг «Тамань».

 2017 року за угодами, укладеними Росавтодором з МІІТ і МДУ, в будівництві об'єктів візьмуть участь 90 будзагонівців (60 з МІІТ і 30 з МГУ), стверджують у прес-службі компанії.

Зазначається, що практика російських студентів-будівельників на окупованому півострові передбачає безкоштовне проживання та харчування.

— На майбутніх фахівців чекає п'ятиденний робочий тиждень з восьмигодинним робочим днем. Для них передбачено безкоштовне проживання та триразове харчування.

Компанія-замовник обіцяє студентам у Криму також «культурно-освітню програму» — на вихідних вони зможуть зустрічатися з керівниками проекту будівництва мосту, а також відвідувати тренінги та екскурсії.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в кінці січня уряд Росії призначив ТОВ «Будгазмонтаж», що належить другу президента країни-окупанта Путіна Аркадію Ротенбергу, єдиним виконавцем робіт з будівництва залізничних підходів до транспортного переходу через Керченську протоку з боку окупованого Криму.

Раніше федеральне агентство залізничного транспорту Росії тричі оголошувало конкурс на розробку плану та будівництва підходів до транспортного переходу через Керченську протоку. Всі спроби виявилися провальними через відсутність заявок.

ФОТО: інтернет

QHA