КИЇВ (QHA) -

Учора, 17 березня, на київській Алеї Добровольців відбулася церемонія підняття прапора Азербайджану, присвячена азербайджанським добровольцям АТО, повідомляє кореспондент QHA.

У церемонії взяли участь воїни-азербайджанці з різних добровольчих батальйонів і ЗСУ — боєць 57-ї бригади Емін Рахматулін, ветеран АТО Відаді Іманов (батальйон «Київська Русь»), офіцер 128-ї гірсько-піхотної бригади Ейюб Гахрамнов, військовослужбовець батальйону ім. генерала Кульчицького Відаді Ісрафілов, дружина загиблого у 2015 році бійця батальйону "Київська Русь" Ільгара Багірова Тетяна з донькою Євгенією, представник медичної служби "Медекс" у зоні АТО азербайджанка Дарина Гусейнлі та інші.

— Участь в бойових діях у зоні АТО брали, щонайменше, 100 азербайджанців, — розповів журналістам військовослужбовець батальйону ім.генерала Кульчицького Відаді Ісрафілов.

Він зазначив, що два народи — український і азербайджанський — борються за свою свободу і незалежність.

Після підняття прапора бійці АТО і представники азербайджанської громадськості поклали квіти до пам'ятника Добровольцям.

Організатор акції Світлана Шконда-Бандера подякувала воїнам-азербайджанцям за їхню відвагу і служіння українському народу.

Під час акції також відбулося вручення нагород і подяк бійцям АТО і громадським активістам. На завершення акції організатори заходу пригостили усіх присутніх смачними українською та азербайджанською кухнями.

Нагадаємо, раніше доброволець батальйону імені генерала Кульчицького Національної гвардії України Відаді Ісрафілов в інтерв'ю QHA заявив, що добровольці завжди були потрібні країні.

QHA