ЧОНГАР (QHA) -

Прикордонники на адміністративному кордоні з окупованим Кримом посилили заходи безпеки на місцях несення служби. Про це QHA повідомив прес-секретар Азово-Чорноморського управління ДПСУ Максим Сорока.

— Всі наряди, які безпосередньо несуть службу вздовж кордону, посилені додатково прикордонниками. Проведене тренування персоналу Херсонського і Бердянського загонів для швидких дій у разі виникнення будь-яких обставин на ділянці відповідальності. Крім того, збільшений склад військовослужбовців і в контрольних пунктах в'їзду-виїзду. У даний час всі КПВВ працюють у штатному режимі. Прикордонники готові до виконання завдань у період проведення святкових днів, — поінформував він.

Нагадаємо, як передавало QHA, наприкінці листопада прикордонники в контрольному пункті "Чонгар" виявили 15 громадян Узбекистану, які намагалися перетнути адміністративний кордон України з Кримом з порушеннями і без необхідних документів. Крім того, що учасників групи не пустили на материкову Україну, їм ще й було поставлена санкція за незаконне перебування на окупованій території, і заборонений в'їзд до України протягом 3 років.

ФОТО: інтернет

QHA