КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України готує ноту протесту в ООН через те, що окупаційна влада Криму взяла російський код телефонного зв'язку «+79». Про це під час прес-конференції повідомила заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

— В операційному бюлетені зв'язку, згідно з яким присвоюються коди певним країнам, зазначено, що за Кримом визначено код «+79». При цьому вони запевняють, що Міжнародний союз електрозв'язку не визнає окупації, визначає статус Криму як української території, але все одно у той же час визначає код «+79» як такий, що належить Криму і місту Севастополь. Позиція України — такі коди не можуть бути у таких документах. Зараз МЗС готує ноту відповідного департаменту. Ми сподіваємося, що ця нота буде передана в ООН, — зазначила вона.

QHA повідомляло, що в ЮНЕСКО опублікували доповідь про погіршення ситуації із захистом культурної спадщини в анексованому Росією Криму. У документі вказані факти порушень окупаційною владою в області захисту культурної спадщини.

Зокрема, наведені факти «реставрації» Ханського палацу в Бахчисараї, що загрожує його повному знищенню.

QHA