КИЇВ (QHA) -

МЗС України висловило рішучий протест у зв'язку із рішенням Московського міського суду залишити без змін постанову Лефортовського районного суду м. Москва від 25.01.2017 року про продовження до 30.04.2017 терміну утримання під вартою Романа Сущенка, незаконно затриманого у Росії за сфальсифікованими звинуваченнями, повідомляє прес-служба міністерства.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 лютого, адвокати Сущенка вчергове отримали відмову на повторно внесене клопотання про зміну запобіжного заходу з утримання під вартою на домашній арешт.

МЗС України вважає, що «чергову відмову підтверджує упередженість російських судових органів і політичну вмотивованість при розгляді справи Сущенка».

Як повідомляло QHA, кореспондента українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка неправомірно затримали 30 вересня у Москві, куди він приїхав у приватних справах. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка утримують у московському «Лефортово» за звинуваченням у шпигунстві. У ФСБ заявляють, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. 24 січня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію з вимогою від Російської Федерації звільнити українських журналістів Романа Сущенка та Миколи Семену, а також режисера Олега Сенцова.

ФОТО: інтернет

QHA