КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України обурене відхиленням російським судом апеляційної скарги на продовження тримання під вартою незаконно затриманого в РФ українського журналіста Романа Сущенка і вимагає його звільнення. Про це сьогодні, 20 березня, написала прес-секретар українського МЗС Мар'яна Беца на своїй сторінці у Twitter.

— Знову відхилили апеляцію на арешт журналіста Романа Сущенка. Вкотре вимагаємо від РФ його звільнення. Справа є політично мотивованою, — написала вона.

Відзначимо, 20 березня у Московському міському суді відбувся розгляд апеляційної скарги у справі Романа Сущенка. Суддя відхилив апеляцію захисту українського журналіста.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко не сумнівається, що Роман Сущенко повернеться додому після так званого суду в РФ.

Раніше Марк Фейгін заявляв, що Сущенка та інших українських громадян, яких утримують в Росії з політичних мотивів, обмінюватимуть не за списком, а тільки в індивідуальному порядку.

Як повідомляло QHA, спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і обвинувачений у шпигунстві на користь української держави.

QHA