КИЇВ (QHA) -

У Міністерстві внутрішніх справ України надали майже повні результати судових постанов про обрання запобіжного заходу у справі «податківців Клименка».

Відповідне повідомлення опублікував директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко у Facebook.

— 11 підозрюваних утримання під вартою з можливістю внести заставу від 3 до 150 млн грн (найбільша сума); 7 підозрюваних звільнені із залу суду з електронного браслета із заставами від 990 тисяч до 15 млн грн; 4 підозрюваних  звільнені під особисте зобов'язання з'являтися до слідчого за першим викликом і не тікати. Ще за одним підозрюваним триває судовий розгляд, слідство просить утримання під вартою або 10 млн грн застави. Термін затримання закінчується завтра вранці.

Також Шевченко додав, що на особисті зобов'язання і на застави без утримання під вартою слідство подаватиме апеляцію. І наголосив:

Попереду масштабне досудове слідство і обвинувальні акти у суді.

Нагадаємо, 24 травня правоохоронці провели спецоперацію щодо колишніх керівників обласних управлінь Міністерства доходів і зборів, причетних до організації функціонування податкових майданчиків, пов'язаних з екс-міністром відомства Олександром Клименком. Всього затримали 23 представників податкових адміністрацій в 15 областях України.

Як повідомляло QHA, раніше міністр внутрішніх справ розповів про подробиці масштабної антикорупційної операції.

ФОТО: Facebook Артема Шевченка

QHA