МЕЛІТОПОЛЬ (QHA) -

Духовне управління мусульман Криму за підтримки Діянет Туреччини 5 червня провело колективний іфтар у Мелітополі.

Про це повідомив муфтій Криму Айдер Рустемов на сторінці у Facebook.

Відомо, що в заході взяли участь понад сто осіб. За словами Рустемова, почесними гостями виступили офіційні представники Діянет Турецької Республіки, муфтій ДУМ АРК, представник Ради улемів, глава регіонального Междлісу, громадські активісти та ветерани національного руху.

— Рамазан місяць єднання, щедрості і милості Аллаха, тому в цей місяць всі мусульмани мають бути як ніколи єдині. Одним зі способів об'єднати мусульман в одному місці для спілкування і єднання є проведення подібних іфтарів.

Муфтій також зазначив, що іфтари відбудуться і в інших місцях.

— Також планується проведення подібного заходу в с. Новоолексіївка Херсонської області за участі кримських татар, які не змогли облаштуватися на своїй Батьківщині з часів пострадянської України, зокрема за участю і тих, хто вимушено покинув Батьківщину на даний час у зв'язку із окупацією Криму та російською агресією, і проживає на материковій частині України.

Як повідомляло QHA, кримськотатарська мусульманська громада Львова спільно з Духовним управлінням мусульман Криму урочисто відкрили власний культурний центр.

ФОТО: Facebook Айдера Рустемова

QHA