СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Мустафі Мустафаєву окупанти інкримінували розповсюдження наркотиків. Про це повідомив активіст Ридван Меметов у коментарі кореспонденту QHA.

— Це було в селі Пушкіно (затримання Мустафаєва, ред.). Його вивезли в бік Радянського. Я намагався наздогнати машину, але потім виявилося, що його відвезли до будинку матері. Нібито якщо не знайшли наркотики вдома, то сказали, що шукатимуть у матері, зазначив він.

Меметов також повідомив, що окупанти не стали ламати двері і вікна в будинку матері Мустафаєва, а дочекалися судового ордера на обшук.

Ми дочекалися на ордер, вони почали оглядати будинок із собаками, нічого не знайшли. Мустафа сидів у "Газелі". Потім його вирішили відвезти у Севастополь. Його дружина і другий син попрямували за "Газеллю", яка відвезла його у Севастополь. Обшук закінчився, наркотики не знайшли, дали на руки протокол,  підсумував Меметов.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму силовики знову проводять обшуки у домівках кримських татар. Сьогодні, 16 листопада, обшук проходив у будинку вчительки молодших класів, викладачки кримськотатарської мови Мустафаєвої Ленари та її чоловіка Мустафи.

Крім цього, силовики обшукали будинок матері Мустафи — Аджер Мустафаєвої на сусідній вулиці.

QHA