КИЇВ (QHA) -

В рамках свого перебування в українській столиці члени правління товарної біржі турецького міста Аксарай провели зустріч із лідером кримськотатарського народу, Уповноваженим Президента України у справах кримськотатарського народу і народним депутатом Мустафою Джемілєвим, а також із членом Меджлісу Різою Шевкієвим.

Мустафа-ага поділився з делегацією турецьких бізнесменів на чолі з главою біржі Хамітом Озкекуном інформацією про тиск окупаційної влади та дії проти кримських татар і захисників політичних в'язнів у Криму. У свою чергу турецька делегація заявила, що розділяє весь біль кримськотатарського народу.

Як повідомляло QHA, днями у Києві відбулася зустріч лідера кримських татар Мустафи Джемілєва і глави Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова з послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом та представниками литовського посольства. Також на зустрічі були присутні член Меджлісу Різа Шевкієв і депутат Європарламенту, колишній прем'єр-міністр Литовський Республіки Андрюс Кубілюс.

QHA