ХЕРСОН (QHA) -

21-22 серпня проходить візит Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва до Херсонської області.

Мета поїздки полягає у вивченні проблемних питань. Плануються зустрічі Джемілєва з місцевими чиновниками, громадськими діячами та представниками кримськотатарського народу.

Лідер кримських татар проведе нараду з новим головою представництва президента України в Херсонській області Борисом Бабіним і його заступником Ізетом Гдановим. Також Мустафа Джемілєв зустрінеться з керівництвом Генічеського району — регіону, де проживає найбільша кількість кримських татар.

Під час візиту сторони обговорять питання щодо організації роботи з переселенцями з Криму, проблеми реєстрації населення в тимчасово окупованому Криму, що оформляють документи на материковій Україні.

У поїздці Мустафу Джемілєва супроводжують заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі, завідувач відділом забезпечення діяльності уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Лимара Таїрова і член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель.

Народного депутата зустріли заступник уповноваженого президента України в Херсонській області Ізет Гданов, керівник громадянської блокади Криму Ленур Іслямов, а також представник Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області Абмесджит Сулейманов.

QHA