КИЇВ (QHA) -

В Україні відзнімуть кінострічку, присвячену життю та діяльності Степана Бандери — «Я — Бандера». Про це повідомив режисер-постановник і автор сценарію, народний артист України Дмитро Мухарський.

Роль Степана Бандери у зрілому віці зіграє шоумен Антін Мухарський.

— Вивчаючи літературу, архівні матеріали, ми розуміємо, що Бандера був державною людиною, з державною філософією. Якби ми в Україні взяли за основу його постулати, то жили б уже в європейській державі. Але це буде фільм не політичний. Це буде цікавий художній фільм про неординарну особистість. У фільмі, зокрема, буде багато музики, тому що Бандера був вкрай музичною людиною, — зазначив Дмитро Мухарський.

Він заявив, що початок зйомок планується на червень — липень 2018 року у Львові та на Західній Україні, а також у Кракові, Римі, Мюнхені, Веймарі, а власне фільм запустять у прокат до дня народження Бандери — 1 січня 2019 року.

Мухарський додав, що у фільмі розкажуть про три періоди життя Бандери: хлопчик 7—8 років, юнак 17—18 років, і час від другого суду та до кінця життя у Німеччині.

Фінансування проекту залежить від українців з Німеччини, а також від української діаспори з Канади і США.

На головні ролі організатори проекту планують запросити провідних акторів українського кіно і театру, акторів з Польщі та Німеччини.

QHA повідомляло, що український історичний фільм «Крути 1918» надійде у прокат 12 грудня цього року. Зйомки картини стартували ще у вересні 2017 року, а вихід фільму творці вирішили приурочити до Дня Збройних сил України.

Нагадаємо, у Київській області відбуваються зйомки фільму «Крути 1918».

Джерело: Новинарня

QHA