МАРІУПОЛЬ (QHA) -

Міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак доручив Військовій службі правопорядку у Збройних Силах України провести службове розслідування за фактом неналежного перевезення і подальшого розташування в Маріупольському аеропорту військовослужбовців Збройних Сил України — учасників урочистостей у м. Маріуполі Донецької області 31 грудня 2016 року.

Як повідомляється на сайті МОУ, за результатами розслідування міністром оборони України будуть прийняті відповідні рішення щодо відповідальних посадових осіб, чиї дії призвели до виникнення цієї ситуації.

Зазначимо, що про неналежне поводження з військовослужбовцями у Facebook за кілька хвилин до Нового року повідомила Валерія Бурлакова.

— Президент нас нагородив (...). Але в той час, коли більш важливі люди полетіли з Маріка (Маріуполь,  ред.) спокійно, саме для нас метеоумови раптом виявилися не такими, як треба... Автобус, яким ми могли б поїхати назад, щоб бути на місці хоча б за 5-8 годин, теж забрали (сюди ми приїхали на КрАЗ без опалення, якщо що, але і його вже немає). Сиджу в Маріуполі на аеродромі. Ридаю. Супер. З наступаючим,  написала військовослужбовець 54-ї ОМБР.

Нагадаємо, в передноворічний вечір 31 грудня Петро Порошенко разом із сенаторами Маккейном, Гремом і Клобучар відвідав командний пункт ЗСУ в Широкиному під Маріуполем.

ФОТО: інтернет

QHA