МОСКВА (QHA) -

23 вересня у московському незалежному театрі документальної п'єси «Театр.doc» пройде вистава «Війна близько». Одна з частин вистави — «Заручини» — присвячена справі українського режисера, кримчанина Олега Сенцова та інших політв'язнів.

Про це сказано в афіші, розміщеній на офіційному сайті театру.

— Що робити, коли зло перемагає? Олег Сенцов, який нікого не вбив, нічого не вкрав, засуджений до 20 років і сидить на суворому режимі... Ми граємо виставу «ВІЙНА БЛИЗЬКО», одна з частин якої присвячена справі Олега Сенцова. Приходьте... Хоча б пам'ятати, що це відбувається. Хоча б не забувати, — написала в на своїй сторінці в Фейсбуці керівник «ТЕАТРА.DOC» Олена Греміна.

Прем'єра цієї вистави відбулася ще в серпні 2016 року.

Нагадаємо, Олег Сенцов і Олександр Кольченко були затримані в 2014 році в Криму представниками російських спецслужб. Їх звинувачують в організації терактів на окупованому півострові.

Раніше QHA повідомляло, кримськотатарська активістка Ельвіра Саал засмучена тим, що ніхто не допомагає родині українського режисера і політв'язня Олега Сенцова. Вона розповіла, що кримськотатарські активісти в Канаді зібрали за два дні тисячу доларів на допомогу родині Олега Сенцова, незаконно засудженого в Росії.

QHA