МОСКВА (QHA) -

Московський міський суд вирішив продовжити арешт ув’язненому в окупованому Криму нібито за підготовку диверсій за вказівкою МО України Євгену Панову.

Таким чином, суд відхилив апеляційну скаргу захисту Панова, яка наполягала на невинності свого підзахисного і вимагала його звільнення. Інформацію передає «Уніан».

Сам Панов своєї провини в суді не визнав.

Адвокат «диверсанта» Ольга Дінзе заявила, що ніяких слідчих справ щодо її підзахисного не проводиться, а слідство тільки тягне час, раз по раз продовжуючи терміни ув'язнення.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичних актів», нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтій. Пізніше Євген Панов стверджував, що після затримання на кордоні співробітники ФСБ катували його електрострумом, били залізною арматурою, підвішували за наручники до стелі.

ФОТО: інтернет

QHA