ОДЕСА (QHA) -

Прикордонники Одеського загону морської охорони виявили факт порушення заборони на заходження у закриті порти ВОТ Криму ще одним іноземним судном закордонного прямування.

Про це повідомили в прес-службі ДПСУ.

Незважаючи на те, що судно змінило прапор і назву, намагаючись заплутати правоохоронні органи, прикордонники ретельно відстежували його шлях за унікальним ідентифікатором судна (ІМО).

Теплохід SAN PORFYRIOS під прапором Белізу був зупинений прикордонниками Одеського загону морської охорони Держприкордонслужби в українських водах річки Дунай під час проходження з Румунії до Греції.

За попередніми даними, судно під назвою Sava Lake під прапором Панами і тим же самим ІМО, що і у SAN PORFYRIOS, протягом 2014-2015 років неодноразово заходило в тимчасово закриті порти Автономної Республіки Крим.

— На борту є документи, в яких зафіксовані неодноразові заходи SAN PORFYRIOS у закриті порти АР Крим.

Один із помічників капітана на цьому судні двічі був у портах АРК. Отже, він є порушником законодавства про ВОТУ, і йому заборонено в'їжджати до України протягом трьох років.

Як повідомляло QHA, напередодні сайт «Миротворець» опублікував інформацію про те, що по морю через Єгипет до ЄС з Криму вивозять великі партії кальцинованої соди.

ФОТО: сайт Держприкордонслужби

QHA