ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 22 січня, з нагоди 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України в парку "Погулянка" у Львові відбулася молодіжна акція "Міст Єдності", до якої долучилися учні та студенти міста. 

У рамках акції молодь розгорнула полотно, де написали імена Героїв України, а також прикрасила міст над алеєю у парку синьо-жовтими стрічками, після чого спільно розгорнули національний стяг і виконали Державний Гімн України.

— Беру участь у такій акції вперше, хоча про День Злуки в історії України добре знаю. Тепер вже як студентка львівського вишу беру активну участь у суспільному житті нашої країни, це новий цікавий досвід для мене, — зазначила у коментарі учасниця акції Тетяна. 

Нагадаємо, що символічні ланцюги єдності за роки Незалежної України стали традицією, яка нагадує про найбільший "живий ланцюг", який відбувся у неділю 21 січня 1990 року, коли мільйони людей взялися за руки, з'єднавши Львів і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР. Він був одним із наймасштабніших у світовій історії та став ще одним кроком до здобуття незалежності Україною.

QHA