МОСКВА (QHA) -

Російський опозиціонер Олексій Навальний відмовився проводити антикорупційну акцію на проспекті Сахарова за маршрутом, узгодженим із владою РФ. Внаслідок цього на вулицях Москви з'явилися барикади. З регіонів надходить інформація про перші затримання.

Про це повідомляє УНІАН. У своєму блозі Навальний написав:

— Ми скасовуємо мітинг на Сахарова і переносимо наш дуже мирний захід... Закон на нашому боці, і Конституційний суд на нашому боці.

Мерія і прокуратура столиці РФ назвали такий крок провокацією і заявили, що правоохоронні органи «будуть змушені вживати всіх необхідних заходів для припинення провокацій, масових заворушень».

Спочатку акцію планували провести на проспекті Сахарова, а перенесли на Тверську вулицю. Влада Москви вважає мітинг на Тверській несанкціонованим. Незабаром там з'явилися барикади.

Також з регіонів Росії надходять новини про перші затримання мітингувальників. Зокрема затримання відбуваються у Владивостоці і Благовіщенську.

Нагадаємо, на 12 червня у Москві призначений мітинг проти корупції, заявлений Навальним і його прихильниками. Загальну кількість можливих учасників акції організатори оцінили у 15 тисяч осіб. Також 12 червня в РФ відзначають день Росії. Прихильники Олексія Навального збираються вийти на антикорупційні мітинги у 210 містах Росії.

Як повідомляло QHA, 6 травня у Москві пройшов мітинг під гаслом «Досить Путіна».

ФОТО: Twitter

QHA