КИЇВ (QHA) -

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України створить базу даних, куди будуть внесені конкретні особи, причетні до порушень прав людини в окупованому Криму. Про це повідомила прес-служба відомства.

Дана ініціатива обговорювалася в ході робочої зустрічі за участю першого заступника міністра Юсуфа Куркчі, народного депутата, голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і представників неурядових організацій.

Зазначається, що мова йде перш за все про розширення списку осіб, які перебувають під санкціями України та інших держав.

— Списки осіб, які систематично залучаються до політично вмотивованих переслідуванню громадян України на тимчасово окупованих територіях, будуть передані Міністерству закордонних справ України для подальшої співпраці з відповідними органами у США, Канаді, Європі для вирішення питання про введення персональних санкцій.

Під час зустрічі також обговорювалася можливість включити до списків осіб, причетних до пропаганди війни на території Криму, нав'язування кримчанам агресивного ставлення до решти громадян України, кримських татар або Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Як повідомляло QHA, Петро Порошенко привітав рішення послів країн-членів Європейського Союзу про продовження дії «кримських санкцій» на один рік.

ФОТО: інтернет

QHA