КИЇВ (QHA) -

Міністерство культури України проводить конкурс на посаду директора державного підприємства «Кримський дім» у Києві. Про це повідомляється на сайті відомства.

Документи на участь у конкурсі приймаються з 23 грудня 2016 по 21 січня 2017 року.

На даний момент проводиться формування конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора «Кримського дому».

У Мінкульті зазначають, що до участі в конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

- мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькими особами або членами сім'ї керівників органу управління.

Кандидат повинен публічно презентувати проекти програм розвитку установи культури на рік і на п'ять років.

Серед вимог до кандидатів для участі в конкурсі: вища освіта; стаж роботи у сфері культури не менше трьох років; володіння державною мовою; досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років; здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнями виконувати відповідні посадові обов'язки.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу можна дізнатися на сайті Міністерства.

Нагадаємо, державне підприємство «Кримський дім» було створено у 2014 році урядом України з метою забезпечення політичних, інформаційних, освітніх, наукових і культурних і духовних потреб корінних народів і національних меншин анексованого Криму. Під «Кримський дім» виділили будинок колишнього іподрому в Києві на вулиці Суворова (зараз Омеляновича-Павленка. — Ред.). На посаду директора будинку був призначений Олексій Скорик. Урочисте відкриття кримського культурного простору відбулося 27 лютого 2016 року.

QHA