КИЇВ (QHA) -

Більшість релігійних і громадських організацій мусульман України поки не планують звертатися із заявою до президента США Дональда Трампа щодо визнання їм Єрусалиму столицею Ізраїлю. Про це повідомив муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саїд Ісмагілов під час прес-конференції у Києві 11 грудня, передає кореспондент QHA.

— Ми не планували робити таку заяву, і у нас немає жодних напрацювань і домовленостей між собою виступати з такою заявою. Хоча питання дійсно актуальне і турбує мусульман всього світу, зазначив Ісмагілов.

За його словами, мусульманські організації для вирішення таких питань повинні створити консультативний дорадчий орган мусульман України.

Особливо це актуально, коли виникають подібні питання, які турбують мусульманську громадськість України, заявив Ісмагілов.

Раніше QHA повідомляло, що Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. Президент СЩА переконаний, що «Єрусалим — не тільки серце трьох великих релігій, але тепер і серце однієї з найуспішніших демократій у світі». Він також додав, що США перенесуть своє посольство з Тель-Авіва до Єрусалиму.

QHA