КИЇВ (QHA) -

Глава міста Конотопа Сумської області Артем Семеніхін подолав 250 кілометрів, щоб привернути увагу до ситуації в рідному місті. Свободівець Семеніхін прагне домогтися від президента Петра Порошенка розпуску Конотопської міської ради, який саботує роботу і робить неможливим повноцінний розвиток міста.

Оскільки відповідне офіційне звернення двомісячної давнини керівництво держави проігнорувало, націоналіст вирішив привернути увагу суспільства і глави держави до проблеми походом з Сумської області у столицю.

До Києва Семеніхін вийшов 5 серпня 2017 року і вже сьогодні на в'їзді у столицю його зустріли побратими.

Він зазначив, що через бездіяльність і саботаж місцевої ради «цього року жодна дитина ветеранів АТО не змогла оздоровитися у санаторіях, не зданий будинок для АТОвців, днями може зупинитися трамвай і найголовніше — перед опалювальним сезоном місто не має ні копійки грошей, щоб впорядкувати централізоване опалення, відремонтувати тепломережі та котельні».

Гроші є на рахунках. Їх більше 80 мільйонів. Але вони не розподілені. Ми до 15 жовтня не встигнемо ввести мережі в експлуатацію, і, таким чином, під загрозою опалення лікарень, дитячих садків, шкіл та багатоповерхівок. Ця мафія тримає 100-тисячне місто у заручниках, зазначив Семеніхін.

До походу Семеніхіна приєднався депутат Броварської міської ради Сергій Бойко.

Артем Семеніхін заявив, що якщо президент Петро Порошенко не почує представника 100-тисячного міста, він знову звертатиметься до громади міста та думатиме, як вплинути на ситуацію.

ФОТО: інтернет

QHA