КИЇВ (QHA) -

Мер Конотопа, ветеран АТО Артем Семеніхін пішки прийшов до Києва, щоб поговорити з президентом України Петром Порошенком про важку ситуацію, яка склалася в його місті. Однак його не пустили до Приймальної глави держави. Про це свідчить відеотрансляція на Facebook.

Спочатку Семеніхіна не пустили безпосередньо до президента країни і запропонували зустрітися з представниками Адміністрації, проте він заявив, що представляє 100 тисяч жителів Конотопа і говоритиме тільки з керівництвом.

Після цього на вулицю Банкову приїхала поліція.

У свою чергу Семеніхін, спілкуючись з керівником приймальні президента Ганною Кільовою зазначив, що його вимога — це те, щоб президентська фракція, яка блокує роботу Конотопської міськради, прийшла на сесію і проголосувала за ряд важливих рішення.

Нагадаємо, глава міста Конотопа Сумської області Артем Семеніхін подолав пішки 250 кілометрів, щоб привернути увагу до ситуації в рідному місті. Свободівець Семеніхін прагне домогтися від президента Петра Порошенка розпуску Конотопської міської ради, яка саботує роботу і робить неможливим повноцінний розвиток міста.

Оскільки відповідне офіційне звернення двомісячної давнини керівництво держави проігнорувало, мер вирішив привернути увагу суспільства і глави держави до проблеми пішим походом з Сумської області у столицю.

До Києва Семеніхін дістався 5 серпня 2017 року і вже 10 серпня прибув на місце, де його зустріли побратими.

ФОТО: інтернет

QHA