САНА -

Кількість загиблих від холери у 20 провінціях Ємену з 27 квітня склала 989 осіб, повідомляє AA з посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

— У країні зафіксовано понад 140 тисяч випадків зараження холерою. Епідемія стрімко поширюється в провінціях Сана, Худейда, Амрані та Хаджі, — сказано в статистичних даних ВООЗ.

Рівень смертності в країні, що роздирається громадянською війною, досяг таких меж, що кожну годину від холери помирає одна людина.

За даними ВООЗ, з початку повторного спалаху холери в Ємені 27 квітня загальна кількість заражених склала 140 тисяч осіб, з яких більше половини — жінки. Понад 16 тисяч хворих — діти до 5 років.

Більше половини випадків зареєстровано в провінціях Аманат-аль-Азімах, Хаджа, Амран і аль-Ходейда.

Міністерство охорони здоров'я Ємену закликало міжнародні гуманітарні організації надати країні допомогу в боротьбі з епідемією, щоб уникнути «безпрецедентної катастрофи», передає агентство Reuters.

Як повідомляло єменське інформагентство Saba, система охорони здоров'я в країні сильно постраждала через збройний конфлікт, що триває вже кілька років.

Джерело: АА

ФОТО: АР

QHA